Jako specjalista w dziedzinie e-mail marketingu, od 2007 roku świadczę kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, szkoleń, opracowania strategii i realizacji kampanii mailingowych.

W tym czasie miałem możliwość poznać co najmniej kilka narzędzi do e-mail marketingu. Każde z nich spełniało określone potrzeby, ale żadne nie było wystarczająco funkcjonalne w zakresie realizacji bardziej zaawansowanych planów mailingowych.

Potrzebowałem programu, który usprawni zarządzanie dużymi bazami kontaktów, pozwoli na realizację bardzo dużych wysyłek w krótkim czasie i zminimalizuje ryzyko błędów, jakie zdarzały się przy pracy na dotychczasowych narzędziach.

Specjaliści z SR24 dostarczyli mi rozwiązania w zakresie narzędzia do efektywnego e-mail marketingu.

Skorzystanie z SR24, przyniosło mi szerokie korzyści. Przede wszystkim przełożyło się na zwiększenie wydajności mojej pracy. Wystarczyło stworzenie jednej, dużej bazy kontaktów i dzięki segmentom, wysyłka tylko do kontaktów spełniających, specyficzne dla danego mailingu, warunki. Przystosowanie programu do pracy na dużych bazach, jego intuicyjność w tym zakresie, pozwoliły także na zmniejszenie ilości błędów przy zarządzaniu bazą i przy wysyłce. Wbudowane, antyspamowe mechanizmy programu, jak „lista zastrzeżonych e-maili” zapewniły mi natomiast bezpieczeństwo wysyłek. Dodatkową korzyścią są bardzo dobrze rozwinięte statystyki, wielość wykresów i łatwy eksport raportów do pdf.

We współpracy z zespołem specjalistów SR24, cenię sobie szczególnie bardzo dobry kontakt, doradztwo w zakresie używania aplikacji oraz szybkie reakcje na moje zgłoszenia.

Daniel Fiodor - trener i konsultant biznesu, e-mail marketer, specjalista d/s e-commerce, programista i wdrożeniowiec. www.emaileo.pl