tomasz szweckiOd dawna szukałem systemu do mass mailingu, który spełniałby moje oczekiwania. Przetestowałem prawdopodobnie większość polskich i zagranicznych systemów. Od tych naprawdę drogich po tańsze rozwiązania.

Wybrałem SR24 nie tylko ze względu na atrakcyjną cenę, ale przede wszystkim ze względu na kilka ciekawych funkcji, jedną z nich jest np. wyzwalacz. Dzięki niemu mogę stosować automatyzację, np. klient po kliknięciu w link automatycznie będzie dopisany do innej listy (segmentacja) oraz zostanie do niego wysłany odpowiedni nowy mail. Funkcja przydatna w przypadku, kiedy chcemy wysłać odpowiednią ofertę do klienta lub dopiero zapytać się, czy jest nią zainteresowany.

Takie rozwiązania są w systemach wysokiej klasy (bardzo drogich w utrzymaniu), gdzie abonament płaci się od wielkości listy. W SR24 nie mam ograniczeń jeśli chodzi o wielkość listy. Dzięki takim rozwiązaniom z powodzeniem możemy wykonywać mailingi dla naszych klientów.

W branży showbiznes - prowadzimy portal dla artystów- www.KatalogArtystyczny.pl oraz impresariat koncertowy - www.ImpresariatKoncertowy.pl - mailing jest ważnym elementem informacyjnym, dzięki niemu możemy dotrzeć do tysięcy organizatorów imprez, a tym samym pomóc wielu artystom.

Jeżeli miałbym poszukać minusów tego systemu, to jedynie to, że czasami wolno przeładowuje strony, być może to ze względu na dużą ilość danych zebranych w naszych bazach. Mam nadzieję, że i z tym problemem poradzi sobie ekipa SR24 - powodzenia.

Tomasz Szwecki, właściciel portali dla artystów: www.KatalogArtystyczny.pl i www.ImpresariatKoncertowy.pl

michalSzczerze polecam wybór systemu mailingowego SR24 wszystkim firmom chcącym sprawnie zarządzać bazą mailingową potencjalnych klientów.

Łatwa i intuicyjna obsługa systemu pozwoli szybko zaadaptować system w każdej firmie korzystającej z e-mail marketingu. Co za tym idzie, w sposób szybki i wygodny możemy zaprezentować swoją ofertę i pomnażać zyski firmy. System SR24 to bardzo dobre narzędzie, w jeszcze lepszej cenie.

W moim odczuciu zespół SR24 wykazuje maksimum zaangażowania w wykonywaniu powierzonych jej obowiązków, jest w pełni dyspozycyjny, przez co daje gwarancję profesjonalnej obsługi klienta.

Michał Bogdanowicz, właściciel Global Flowers Ltd, www.plumeria.sklep.pl

Jako specjalista w dziedzinie e-mail marketingu, od 2007 roku świadczę kompleksowe usługi w zakresie doradztwa, szkoleń, opracowania strategii i realizacji kampanii mailingowych.

W tym czasie miałem możliwość poznać co najmniej kilka narzędzi do e-mail marketingu. Każde z nich spełniało określone potrzeby, ale żadne nie było wystarczająco funkcjonalne w zakresie realizacji bardziej zaawansowanych planów mailingowych.

Potrzebowałem programu, który usprawni zarządzanie dużymi bazami kontaktów, pozwoli na realizację bardzo dużych wysyłek w krótkim czasie i zminimalizuje ryzyko błędów, jakie zdarzały się przy pracy na dotychczasowych narzędziach.

Specjaliści z SR24 dostarczyli mi rozwiązania w zakresie narzędzia do efektywnego e-mail marketingu.

Skorzystanie z SR24, przyniosło mi szerokie korzyści. Przede wszystkim przełożyło się na zwiększenie wydajności mojej pracy. Wystarczyło stworzenie jednej, dużej bazy kontaktów i dzięki segmentom, wysyłka tylko do kontaktów spełniających, specyficzne dla danego mailingu, warunki. Przystosowanie programu do pracy na dużych bazach, jego intuicyjność w tym zakresie, pozwoliły także na zmniejszenie ilości błędów przy zarządzaniu bazą i przy wysyłce. Wbudowane, antyspamowe mechanizmy programu, jak „lista zastrzeżonych e-maili” zapewniły mi natomiast bezpieczeństwo wysyłek. Dodatkową korzyścią są bardzo dobrze rozwinięte statystyki, wielość wykresów i łatwy eksport raportów do pdf.

We współpracy z zespołem specjalistów SR24, cenię sobie szczególnie bardzo dobry kontakt, doradztwo w zakresie używania aplikacji oraz szybkie reakcje na moje zgłoszenia.

Daniel Fiodor - trener i konsultant biznesu, e-mail marketer, specjalista d/s e-commerce, programista i wdrożeniowiec. www.emaileo.pl