tomasz szweckiOd dawna szukałem systemu do mass mailingu, który spełniałby moje oczekiwania. Przetestowałem prawdopodobnie większość polskich i zagranicznych systemów. Od tych naprawdę drogich po tańsze rozwiązania.

Wybrałem SR24 nie tylko ze względu na atrakcyjną cenę, ale przede wszystkim ze względu na kilka ciekawych funkcji, jedną z nich jest np. wyzwalacz. Dzięki niemu mogę stosować automatyzację, np. klient po kliknięciu w link automatycznie będzie dopisany do innej listy (segmentacja) oraz zostanie do niego wysłany odpowiedni nowy mail. Funkcja przydatna w przypadku, kiedy chcemy wysłać odpowiednią ofertę do klienta lub dopiero zapytać się, czy jest nią zainteresowany.

Takie rozwiązania są w systemach wysokiej klasy (bardzo drogich w utrzymaniu), gdzie abonament płaci się od wielkości listy. W SR24 nie mam ograniczeń jeśli chodzi o wielkość listy. Dzięki takim rozwiązaniom z powodzeniem możemy wykonywać mailingi dla naszych klientów.

W branży showbiznes - prowadzimy portal dla artystów- www.KatalogArtystyczny.pl oraz impresariat koncertowy - www.ImpresariatKoncertowy.pl - mailing jest ważnym elementem informacyjnym, dzięki niemu możemy dotrzeć do tysięcy organizatorów imprez, a tym samym pomóc wielu artystom.

Jeżeli miałbym poszukać minusów tego systemu, to jedynie to, że czasami wolno przeładowuje strony, być może to ze względu na dużą ilość danych zebranych w naszych bazach. Mam nadzieję, że i z tym problemem poradzi sobie ekipa SR24 - powodzenia.

Tomasz Szwecki, właściciel portali dla artystów: www.KatalogArtystyczny.pl i www.ImpresariatKoncertowy.pl